Aš vardu Julija ir aš pamišusi dėl savo darbo! Estetinė veido kosmetologija - tai mano saviraiška, aistra ir didžioji meilė. Tai prasidėjo prieš aštuonis metus, kuomet mečiau ofisinį darbą, ir nėriau į grožio industrijos pasaulį. Tai vienas puikiausių mano sprendimų, atvėrusių duris į laimę būti savimi.   

Iš pradžių sekė kursų, mokymų ir sertifikavimo programų virtinė, praktika dienomis ir vėlyvais vakarais. Gavau klasikinio, volume ir pažengusios blakstienų priauginimo meistrės diplomus, IDB manikiūro technikės sertifikatą, klasikinio bei veido masažo specialistės pažymėjimus, antakių architektūros ir manualinės mikropigmentacijos diplomą.  Tuomet pasirinkau vieną kryptį - veido estetinę kosmetologiją. Patirčių bagaže pirmasis Lietuvos blakstiesų priauginimo čempionatas, Norvegijoje įkurta blakstienų priauginimo studija, šalies atstovavimas tarptautinėje grožio industrijos parodoje JAV "International Beauty Show", o 2017m. aplankyta didžiausia metų tarptautinė konferencija "Lash Conference 2017", kur mokiausi ir dalinausi patirtimis su šalies ir užsienio geriausiais meistrais.

Pagrindinis mano darbo principas – individualumas. Kiekvieno žmogaus veidas yra unikalus, todėl atsisakau bet kokių šablonų ir dirbu, atsižvelgdama į klientės bruožus, stilių bei pageidavimus.  Šiuolaikinių technologijų, asmeninių žinių bei patirties dėka su malonumu vykdau savo misiją - palengvinti skubančių moterų kasdienybę ir suteikti kiekvienai daugiau pasitikėjimo savimi. Mažiau kasdienės rutinos prie veidrožio - daugiau laiko darbams ir šeimai.

Užsukit, susipažinsim!                                                                                                           

©2016 BlakstienuNamai                           Norėdami matyti pilną vaizdą, spustelkite ant nuotraukos

 .