dažniausiai užduodami klausimai

 Kl.: Kas kiek laiko reikia daryti korekcijas?
Ats.: Vidutiniškai kas tris savaites. Tai priklauso nuo natūralios blakstienų kaitos, priaugintų blakstienų priežiūros ir Jūsų gyvenimo būdo.
 Kl.: Ar prisiauginusi blakstienas galėsiu naudoti akių pravedimą, šešėlius, pieštuką?
Ats.: Džiugi žinia ta, jog dauguma moterų atsisako papildomo akių makiažo, nes priaugintos tankios blakstienos sukuria subtiliai paryškinto voko iliuziją. Tačiau taip, Jūs vis tiek galėsi naudoti dekoratyvinę akių kosmetiką, be glicerino, riebalų ir aliejų, tinkančią priaugintoms blakstienoms. Šių priemonių teiraukitės savo meistrės.
 Kl.: Kada vertėtų pasidaryti pertrauką?
Ats.: Tai labai individualu. Apie tai Jus turi informuoti Jūsų meistrė. Vienoms prireikia pertraukos jau po 2-3 mėn., kitos, turinčios sparčiai augančias blakstienas, pertraukos nedaro visai. Kaip alternatyva pertraukai, gali būti daromas dalinis priauginimas, naudojant plonesnes ir lengvesnes blakstienas nei įprasta.
 Kl.: Jei man reikės pertraukos, kiek laiko ji truks?
Ats.: 4-6 sav. Procesas ypač paspartės, jei kas vakarą blakstienų augimo liniją tepsite specialiu augimą skatinančiu serumu. Jo galite teirautis pas savo meistrę.
 Kl.: Nerimauju, kad su priaugintomis blakstienomis atrodysiu, kaip lėlė...
Ats.: Profesionali blakstienų stilistė būtinai atsižvelgs į Jūsų pageidavimus, įvertins stilių bei veido bruožus, ir parinks būtent Jums tinkamiausią variantą.
 Kl.: Ar aš ne per sena prisiauginti blakstienas?
Ats.: Džiugu, kad vis daugiau brandžių moterų išlipa iš nusenusių grožio sampratos rėmų. Jos myli, puoselėja ir gerbia savo išvaizdą bei patirtį. Tinkamai parinktas blakstienų stilius ir priauginimo technika subtiliai pabrėš išmintingų akių grožį ir atgaivins žvilgsnį. Akys vizualiai padidės, o veidas atjaunės.
Kl.: Ar priauginimas gali pakenkti mano natūralioms blakstienoms?
Ats.: Pakenkti gali tik atsainiai atlikta procedūra arba pasenusios, nekokybiškos priemonės.
Kl.: Ar priauginimas gali pakenkti mano akims arba regėjimui?
Ats.: Ne, jei procedūra atlikta kokybiškai ir kruopščiai. Per arti voko (arba net ant jo) priaugintos blakstienos dirgina jautrią akių odą, ir gali atsirasti mikro įbrėžimai, per kuriuos atsiveria kelias infekcijai. Jei po procedūros jaučiate dirginimą, diskomfortą, perštėjimą vokų zonoje, nedelsiant kreipkitės į kvalifikuotą meistrą.
 Kl.: Ar galima alerginė reakcija? Kaip ji pasireiškia?
Ats.: Alerginė reakcija pasitaiko itin retai. Rizikos grupę sudaro tik 2% potencialių klientų. Dažniausiai tai hiper jautrūs žmonės turintys ne vieną alergiją. Tokiu atveju prieš blakstienų priauginimą atliekamas testas.
Alerginė reakcija pasireiškia, kuomet organizmas sureaguoja į sianoakrilatą (tai visų kosmetinių klijų sudedamoji dalis) arba į klijų pigmentą. Reakcija pasireiškia per pirmąsias 24 val. Juntamas akių niežėjimas, paraudimas, ašarojimas, odos aplink akis patinimas. Paprastai trunka iki 48 val. Vartojant antihistaminus, alergijos trukmė ir intensyvumas sumažėja.
 Kl.: Kaip apsidrausti nuo nekokybiško blakstienų priauginimo?
Ats.: Kruopščiai renkantis kvalifikuotą ir patyrusią meistrę. Paskambinę nesikuklinkite pasiteirauti, kokia yra meistrės patirtis, kaip dažnai ji atlieka blakstienų priauginimus - tai svarbu, nes tik nuolatinė praktika gali užtikrinti atliekamo darbo ir priemonių kokybę. Taip pat patyrusi meitrė atsakys į bet kokius rūpimus klausimus.
 Kl.: Ar dėl kokių nors priežasčių blakstienų priauginimo atlikti negalima?
Procedūra neatliekama, jei esate hiper alergiška, sergate blefaritu, dermatitu, turite akių miežį arba pūslelinę, turėjote chirurginę arba medikamentinę intervenciją į akių zoną per pastaruosius 6 mėn.
 Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, teiraukitės telefonu +370 613 46747
 ©2016 BlakstienuNamai 


 .