Artimiausios laisvos vietos ČIA

Kodėl verta?

Kasdienis blakstienų dažymas  tušu vidutiniškai trunka  10 min. Vadinasi, sugaištame net  5 valandas kas mėnesį.  Blakstienų priauginimas trunka apie 1 val. 30 min. Korekcija atliekama 1 – 2 k. į mėnesį. Sutaupote daugiau nei 2 valandas, užmiegate ir nubundate su nepriekaištingomis blakstienomis, pamirštate nutekėjusį tušą ir pešantį rietiklį, skiriate savo laiką Jums svarbiems dalykams, ir džiaugiatės tobulomis blakstienomis.

Procedūra

Natūralios blakstienos nuvalomos, nuriebalinamos ir paruošiamos procedūrai praimerio ir mikrošepetių pagalba. Kiekviena blakstiena yra atskiriama, ir ant jos specialiais klijais pritvirtinama viena dirbtinė blakstiena. Jei tai Volume technika, tuomet prie vienos natūralios tvirtinamos kelios ypatingai plonos dirbtinės blakstienos.

Procesas yra malonus ir atpalaiduojantis. Studijos aplinka užtikrina Jūsų privatumą ir netrikdomą ramybę. Tad neretai procedūrų metu klientės pasilepina ir grožio miegu.

Klasika ar Volume?
Esminis šių technikų skirtumas - Klasikinio priauginimo metu ant vienos natūralios blakstienos  pritvirtinama viena dirbtinė, Volume – ant vienos natūralios tvirtinamas kruopščiai suformuotas dirbtinių blakstienų kuokštelis.

Klasikiniam priauginimui paprastai yra naudojamos storesnės  blakstienos nei Volume. Jų storis, kaip ir ilgis bei linkis yra individualiai parenkamas kiekvienai klientei, atsižvelgiant į jos natūralių blakstienų būklę, veido bruožus, stilių bei pageidavimus.

 Volume priauginimui naudojamos ypatingai plonos ir lengvos blakstienos, iš kurių suformuotas kluokštelis padengia vieną natūralią blakstieną. Kuokštelio dydis (t.y. iš kelių blakstienų jis bus suformuotas) priklauso nuo klientės poreikių ir natūralių blakstienų kondicijos. Ši technika yra puikus sprendimas toms, kurios turi retas blakstienas, arba norinčioms ypatingo tankumo efekto.

Dėl pasirinkimo visad galite pasitarti su Jūsų blakstienų meistre.

 Priežiūra

  • Pirmą dieną po priauginimo nešlapinkite blakstienų
  • Netrinkite akių, stenkitės negulėti veidu į pagalvę
  • Nenaudokite aliejų, riebalų ar glicerino turinčios kosmetikos ant ir šalia blakstienų zonos
  • Kasdien plaukite blakstienas. Tinka prausikliai, putos ar vaikiškas šampūnas be aukščiau minėtų ingredientų.
  • Šukuokite blakstienas specialiu šepetėliu, kurį gausite po procedūros

Dažniausiai užduodami klausimai Čia

©2016 BlakstienuNamai


 .