dažniausiai užduodami klausimai

Kl.: Ar tai skausminga?
Ats.: Prieš procedūrą ir jos metu yra naudojami paviršiniai anestetikai. Jautrumas skausmui yra individualus, todėl jautresnėms moterims rekomenduojama pasirinkti procedūros datą taip, kad ji nesutaptų su sunkiausiomis mėnesio ciklos dienomis. Tačiau daugumoje atvejų tai nekelia papildomo diskomforto.
Kl.: Ar tai gali kaip nors pakenkti mano sveikatai?
Ats.: Procedūra atliekama griežtai laikantis higienos reikalavimų; naudojamos TIK vienkartinės adatėlės; visi įrankiai pilnai dezinfekuojami prieš ir po kiekvienos procedūros; pigmentų, anestetikų ir kitų priemonių cheminė sudėtis atitinka tarptautinius sveikatos saugumo standartus. Taip pat negalima pamiršti, jog poprocedūriniu laikotarpiu klientė turi griežtai laikytis meistrės nurodymų, kad išvengti užkrėtimo ir komplikacijų rizikos.
Kl.: Kiek laiko trunka microblading'o rezultatas?
Ats.: Mikropigmentacija išlieka matoma iki 3 metų. Norint išlaikyti nepriekaištingą spalvos intensyvumą nuolatos, rekomenduojama atlikti korekcijas kartą per metus. Šviesūs pigmentai blunka greičiau nei tamsesni.
Kl.: Ar galėsiu grįžti į darbą iš karto po procedūros? Kaip atrodysiu?
Ats.: Taip, galėsite iš karto grįžti prie įprastinės veiklos. Oda aplinkui antakius gali būti nežymiai paraudusi, tačiau tai pareina per keletą valandų.
Kl.: Ar galima atlikti microblading procedūrą ant seno permanentinio makiažo?
Ats.: Pirmiausia meistras turėtų įvertinti esamą situaciją - senojo pigmento ryškumą, odos kondiciją ir kaip klientė nori keisti antakių formą. Kai kuriais atvejais rekomenduojama pirmiausia pašalinti senąjį tatuažą ir tik tuomet atlikti naują procedūrą. Ypač jei pigmentas yra tamsus, arba jei norima kardinaliai keisti antakių formą. 
Kl.: Ar dėl kokių nors priežasčių microblading procedūros atlikti negalima?
Ats.: Mestras turi teisę atsisakyti atlikti procedūrą, jei turite bent vieną šių kondicijų: ŽIV/AIDS, hepatitas, diabetas, dermatitas, vilkligė, hemofilija, glaukoma, onkologinis odos susirgimas, alergija lidokainui, pigmentams, lateksui arba nikeliui, nesugiję randai arba keloidai antakių srityje, pūslelinė veido srityje, chemoterapija arba švitinimas.
Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, skambinkite +370 613 46747
©2016 BlakstienuNamai


 .