Ši procedūra laikinai nevykdoma, atsiprašome.

Antakių manualinė mikropigmentacija arba Microblading procedūra - tai pigmentų įvedimas į viršutinį odos sluoksnį (epidermio lygyje), naudojant specialų instrumentą su mikro adatėlių antgaliu. Nuo įprasto permanentinio makiažo ši technika skiriasi tuo, jog išgaunamas ypatingai natūralus efektas, odoje įpiešiant / atkuriant kiekvieną antakio plaukelį atskirai, o ne tušuojant vientisą odos plotą. Naujų antakių forma, storis ir spalva parenkami kiekvienai klientei individualiai, įvertinus jos veido bruožus ir lūkesčius. Rezultatas išlieka matomas iki 3 metų.

Procedūra
Pirmiausia įvertinami klientės veido bruožai, simetrija, proporcijos, odos kondicija, natūralūs antakių plaukeliai bei jos pageidavimai. Klientė supažindinama su visa būtina informacija apie procedūrą ir poprocedūrinę priežiūrą. Tuomet atliekama antakių architektūra t.y. piešiama keletas antakių formų, iš kurių klientė išsirenką norimą. Po odos nuskausminimo atliekama pagrindinė microblading procedūra. Jos metu taip pat nuolat naudojami papildomi medikamentai odos jautrumui mažinti ir užtikrinti maksimalų komfortiškumą viso proceso metu. Ši pagrindinė procedūra paprastai trunka iki vienos valandos.

Svarbū žinoti, kad pirminis rezultatas keisis, ir po kelių savaičių spalvos intensyvumas gali sumažėti iki 50 proc. Todėl paprastai yra atliekama korekcija po ~1 mėn.

Poprocedūrinis laikotarpis
Kiekvienai pasidariusiai microblading'ą privalu nepamiršti, kad ir kaip puikiai antakiai atrodo iškart po procedūros, tai dar ne galutinis rezultatas. O jis priklauso nuo to, kaip prižiūrėsite gyjančią odą t.y. kaip tiksliai vykdysite meistro nurodymus.
  • Per pirmą savaitę susidaro šašas, kurio jokiu būdu negalima krapštyti ar lupti. Jis turi pasišalinti pats.
  • Gyjimo metu (~7 d.) ant pažeistos odos negalima tepti jokių kosmetikos priemonių, išskyrus tepalą, kurį jums paskirs Jūsų meistrė.
  • Pirmąją savaitę venkite UV spindulių (saulė, soliariumas), pirties, baseino ir kitų padidintos rizikos infekcijos šaltinių.

Dažniausiai užduodami klausimai ČIA

©2016 BlakstienuNamai


 .